O nas

Firma LITWIŃSKI Transport – Sprzęt – Budownictwo Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1985 r. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i budownictwie. Ponadto firma Litwiński T.S.B. posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w Tęgoborzu, Chrzanowie oraz Jaworznie, Hotel „LITWIŃSKI” mieszczący się w Tęgoborzu oraz serwis samochodów ciężarowych. Od 2001 r. funkcjonuje Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy „LITWIŃSKI”. Posiadamy najszerszą ofertę szkoleniową w województwie małopolskim. Jesteśmy liderem pod względem liczby przeszkolonych osób oraz efektywności szkolenia. Dysponujemy kadrą wykładowców posiadających wiedzę i doświadczenie w swojej branży. Znakomicie wyposażone pracownie dydaktyczne jak i park maszynowy daje możliwość efektywnego szkolenia.

Naszym celem jest jest umożliwienie rozwoju osobowości oraz zdobywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności i rozwoju uzdolnień, w szczególności z uwzględnieniem wymogów rynku pracy. Ośrodek Szkoleniowy umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz dokształcanie i doskonalenie zawodowe  w formach pozaszkolnych. 

Ponadto naszym celem jest poprawa bezpieczeństwa przy wykonywaniu zawodu, wzrost świadomości w tym świadomości ekologicznej.